Skulpur oidentifierad konstnär

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, brons, föreställande pojke, signerad Bühner, på stensockel, höjd inkl sockel ca 19 cm

Slitage, sockel med avslag

918643

2021-05-25