Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STAFFLI, Wilhelm Becker, Stockholm, 1900-tal, ek, på hjul, plakettmärkt, fällbar, bredd 50, maximal höjd 165 cm
Hårdare bruksskick, färgrester
918651
2021-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här