Staffli Wilhelm Becker Stockholm

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFLI, Wilhelm Becker, Stockholm, 1900-tal, ek, på hjul, plakettmärkt, fällbar, bredd 50, maximal höjd 165 cm

Hårdare bruksskick, färgrester

918651

2021-05-30