Johan Boström oljemålning

Johan Boström oljemålning
Johan Boström oljemålning
Johan Boström oljemålning
Johan Boström oljemålning
Johan Boström oljemålning
Johan Boström oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN BOSTRÖM (Sverige 18/1900-tal): "Afton i skärgården", signerad och daterad J Boström 1910, olja på duk, 40x58 cm

918654

2021-05-21