Taburett rokokostil

Taburett rokokostil
Taburett rokokostil
Taburett rokokostil
Taburett rokokostil
Taburett rokokostil
Taburett rokokostil

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

TABURETT, rokokostil, 1900-tal, textilklädsel, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, omklädd

918660

2021-05-27