Tenn Santesson Stockholm

Tenn Santesson Stockholm
Tenn Santesson Stockholm
Tenn Santesson Stockholm
Tenn Santesson Stockholm
Tenn Santesson Stockholm
Tenn Santesson Stockholm
Tenn Santesson Stockholm
Tenn Santesson Stockholm
Tenn Santesson Stockholm
Tenn Santesson Stockholm
Tenn Santesson Stockholm
Tenn Santesson Stockholm

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SANTESSONSKA TENNGJUTERIET, terrin, ljusstakar, 3 dlr., tenn, Stockholm 1906 och 1901, höjd ca 13-25 cm

Terrin med mindre bucklor, invändigt anlupen, 1 lusstake med lagning

918673

2021-05-20