Susi Ekfeldt-Dackheim oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUSI EKFELDT-DACKHEIM (född 1954): "Öarnas hemlighet", olja på duk, signerad susiEdt-D, samt a tergo signerad Susi Ekfeldt, ca 50,5x50,5 cm

918674

2021-05-24