Vägghylla

Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGHYLLA, 1960-tal, Hugo Troeds, Bjärnum, brickmärkt, mahognyfanér., hyllplanen 135x25 cm, vägggavlan höjd ca 190 cm

Omonterad, fanérskador

918675

2021-05-27