Soffbord i rokokostil, mässing marmor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, omkring 1900-talets mitt, rokokostil, mässing, skiva av marmor, höjd ca 48, 47x107 cm

bruksslitage

918678

2021-05-24