Trädgårdsbord trädgårdsstolar
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 dlr, 1900-talets slut, teak, bestående av 6 stolar, fälllbara, 1 matbord, utdragbart med iläggskiva undertill, höjd på bordet ca 75, 180x110, iläggsskiva á 60 cm, sitthöjd på stolarna ca 45 cm
Bruksslitage, väderbitet
918687
2021-05-24