Trädgårdsbord trädgårdsstolar

Trädgårdsbord trädgårdsstolar
Trädgårdsbord trädgårdsstolar
Trädgårdsbord trädgårdsstolar
Trädgårdsbord trädgårdsstolar
Trädgårdsbord trädgårdsstolar
Trädgårdsbord trädgårdsstolar
Trädgårdsbord trädgårdsstolar
Trädgårdsbord trädgårdsstolar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 dlr, 1900-talets slut, teak, bestående av 6 stolar, fälllbara, 1 matbord, utdragbart med iläggskiva undertill, höjd på bordet ca 75, 180x110, iläggsskiva á 60 cm, sitthöjd på stolarna ca 45 cm

Bruksslitage, väderbitet

918687

2021-05-24