Spegel Fröseke modell Frida teak 2 st

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRÖSEKE, speglar, 2 st, modell "Frida", 1960-tal, teak, ca 42x127 cm

Bruksslitage

918690

2021-05-28