Sideboard med jalusi mitten av 1900-talet

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1940/50-tal, ekfanér, fronten med jalusi, höjd ca 77, 125x47 cm, nyckel finns

Bruksslitage

918699

2021-05-24