Soffbord i furu

Soffbord i furu
Soffbord i furu
Soffbord i furu
Soffbord i furu
Soffbord i furu
Soffbord i furu

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

SOFFBORD, omkring 1900-talets mitt, furu, höjd ca 47, 155x50 cm

bruksslitage

918702

2021-05-24