Piedestal
2021-05-24
918705
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets slut, bronserad dekor samt marmor, höjd ca 70 cm
Bruksslitage, stötmärken