Dräktväska tehuva textil

Dräktväska tehuva textil
Dräktväska tehuva textil
Dräktväska tehuva textil
Dräktväska tehuva textil
Dräktväska tehuva textil
Dräktväska tehuva textil
Dräktväska tehuva textil
Dräktväska tehuva textil
Dräktväska tehuva textil
Dräktväska tehuva textil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DRÄKTVÄSKA, med bygel i mässing, TEHUVA, TEXTIL, 18/1900-tal, ca 33x25/ 27x33/ 260x50 cm

Smärre skador

918711

2021-05-21