Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DRÄKTVÄSKA, med bygel i mässing, TEHUVA, TEXTIL, 18/1900-tal, ca 33x25/ 27x33/ 260x50 cm
Smärre skador
918711
2021-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här