Skålar Kina

Skålar Kina
Skålar Kina
Skålar Kina
Skålar Kina
Skålar Kina
Skålar Kina

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLAR, 2 st, Kina, bl a familie rose, 1800/1900-tal, höjd ca 5 samt 6,5, diameter 11,5 samt 15,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

918732

2021-05-26