Bockbord 1800-tal

Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOCKBORD, 1800-talets första hälft, furu, dubbla bockar, låda, höjd ca 76, 178x86 cm

918742

2021-05-23