Bockbord 1800-tal
Closed
2021-05-23
918742
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
BOCKBORD, 1800-talets första hälft, furu, dubbla bockar, låda, höjd ca 76, 178x86 cm