Korgstolar

Korgstolar
Korgstolar
Korgstolar
Korgstolar
Korgstolar
Korgstolar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORGSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, sitthöjd 43/35 cm.

Bruksslitage, mindre skador.

918749

2021-05-29