3 600 SEK
1 500 SEK
SKÅLAR PÅ FOT, 2 st., porslin, Kina, 1800-talets slut, quatrefoil, polykrom dekor, höjd ca 6-7, längd 20-28 cm
Nagg
918767
2021-05-24