Rökelseställ Kina

Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKELSESTÄLL, 2 st., porslin, Kina, 1900-talets början, polykrom dekor, botten med märke, höjd ca 4-5, längd 5,5-12 cm

Nagg

918770

2021-05-24