Golvlampa 1930/40-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA, 1930/40-tal, swedish grace, förgyllt stativ, bordsskiva, fanerat i alm, höjd 165 cm, bordets diameter 34 cm
Kuntoraportti
Slitage, bordsskiva med ytskador
918774
Päivämäärä:
2021-05-22