Golvlampa 1930/40-tal

Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

GOLVLAMPA, 1930/40-tal, swedish grace, förgyllt stativ, bordsskiva, fanerat i alm, höjd 165 cm, bordets diameter 34 cm

Kuntoraportti

Slitage, bordsskiva med ytskador

918774

Päivämäärä:

2021-05-22