Gideon Isaksson, oljemålning

Gideon Isaksson, oljemålning
Gideon Isaksson, oljemålning
Gideon Isaksson, oljemålning
Gideon Isaksson, oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

0 SEK

GIDEON ISAKSSON (1911-1980): Hamnmotiv, signerad G. Isaksson, olja på duk, ca 62x50 cm

Tavelbelysning

918780

2021-05-31