Takfotogenlampa 1900-talets början

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKFOTOGENLAMPA, 1900-talets början, opalinkupa, förgylld mässingsstomme, med brännare och brännglas, höjd 67, diameter 22 cm

918789

2021-05-23