Margareta Carlstedt olja på pannå

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGARETA CARLSTEDT (född 1934): På kajen, signerad och daterad Margareta Carlstedt daterad -1953, olja på pannå, 73x60 cm

918794

2021-05-23