Severin Nilsson

Severin Nilsson
Severin Nilsson
Severin Nilsson
Severin Nilsson

Klubbat för:

9 600 SEK

Arviointi

12 000 SEK

Kuvaus

SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap med strandklippor, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 68x100 cm

Kuntoraportti

918804

Päivämäärä:

2021-05-23