Severin Nilsson
Klubbat för:
9 600 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap med strandklippor, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 68x100 cm
Kuntoraportti
918804
Päivämäärä:
2021-05-23