Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
MARIA SCHAD, (Sverige, född 1943) skulptur, signerad, daterad 89, lackerad metall och glasfiber. Höjd 22 cm.
Slitage, färgbortfall.
918805
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här