Skulptur Maria Schad

Skulptur Maria Schad
Skulptur Maria Schad
Skulptur Maria Schad
Skulptur Maria Schad
Skulptur Maria Schad
Skulptur Maria Schad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MARIA SCHAD, (Sverige, född 1943) skulptur, signerad, daterad 89, lackerad metall och glasfiber. Höjd 22 cm.

Slitage, färgbortfall.

918805

2021-05-23