Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THEIS ELJAS (Danmark, född1951): "Gestaltning", pastell, signerad Eljas och daterad 93, även signerad och daterad a tergo, bildmått 30x26 cm
Ej examinerad ur ram.
918809
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här