Theis Eljas pastell "Gestaltning"

Theis Eljas pastell
Theis Eljas pastell
Theis Eljas pastell
Theis Eljas pastell
Theis Eljas pastell
Theis Eljas pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THEIS ELJAS (Danmark, född1951): "Gestaltning", pastell, signerad Eljas och daterad 93, även signerad och daterad a tergo, bildmått 30x26 cm

Ej examinerad ur ram.

918809

2021-05-23