Karl Örbo oljemålning

Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL ÖRBO (1890-1958): "Tvätterskor, motiv från Jämtland", signerad samt daterad Örbo 26, olja på duk, 56x64 cm

918814

2021-05-23