Royal Copenhagen Blå Blomst

Royal Copenhagen Blå Blomst
Royal Copenhagen Blå Blomst
Royal Copenhagen Blå Blomst
Royal Copenhagen Blå Blomst

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ROYAL COPENHAGEN, "Blå Blomst", 12 dlr., porslin, Danmark, 1900-talets mitt, bestående av: 6 flata mattallrikar (1621), 6 djupa mattallrikar, (1614), diameter ca 25 cm

Kuntoraportti

Slitage

918826

Päivämäärä:

2021-05-25