Royal Copenhagen Blå Blomst
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ROYAL COPENHAGEN, "Blå Blomst", 12 dlr., porslin, Danmark, 1900-talets mitt, bestående av: 6 flata mattallrikar (1621), 6 djupa mattallrikar, (1614), diameter ca 25 cm
Kuntoraportti
Slitage
918826
Päivämäärä:
2021-05-25