Rosenkelim

Rosenkelim
Rosenkelim
Rosenkelim
Rosenkelim
Rosenkelim
Rosenkelim
Rosenkelim
Rosenkelim

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

KELIM, matta, s k rosenkelim, ull på ullvarp, ca 248x200 cm

Bruksslitage, småhål, lagningar

918829

2021-05-24