Carl Wilhelm Nordgren oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

0 SEK

CARL WILHELM NORDGREN (1804-1857): Mansporträtt, signerad CW Nordgren, påskrift, olja på duk, 34x28 cm

saknar ram, färgbortfall, missfärgningar

918845

2021-05-31