Servisdelar Björquist

Servisdelar Björquist
Servisdelar Björquist
Servisdelar Björquist
Servisdelar Björquist
Servisdelar Björquist
Servisdelar Björquist
Servisdelar Björquist
Servisdelar Björquist
Servisdelar Björquist
Servisdelar Björquist

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN BJÖRQUIST, "Vardag", matservis, 53 dlr., stengods, Gustavsberg, bestående av: 12 flata mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, 12 skålar, uppläggningsfat, 2 karotter, kanna samt skål, mattallrikens diameter ca 25 cm

Slitage, enstaka nagg förekommer

918849

2021-05-25