Bokhylla
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLA, Grange modell, två sidoskåp med dörrar med facettslipat glas, fanér i mahogny, flyttbara hyllplan, fanér i mahogny, 2 nycklar finns, höjd ca 150 samt 151x29,5 cm
Repor, bruks och åpldersrelaterat slitage
918855
2021-05-24