Skåp jugend
Klubbat för:
6 400 SEK
3 000 SEK
SKÅP, jugend, tidigt 1900-tal, dörr med spegel med facettslipat glas, lådor, fanér i mahogny, draghandtag samt nyckelplåtar i mässing, nyckel saknas, medföljer lösa fästen för hyllplanen, höjd ca 193 samt 103x49 cm
Det lilla skåpet låst, bruks och åldersrelaterat slitage
918856
2021-05-24