Hallmöbel

Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLMÖBEL, tidigt 1900-tal, spegel, krokar, sits med förvaringsutrymme, mörkbetsad ek, ca 169x56 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

918858

2021-05-24