Olle Hjortzberg, oljemålning

Olle Hjortzberg, oljemålning
Olle Hjortzberg, oljemålning
Olle Hjortzberg, oljemålning
Olle Hjortzberg, oljemålning
Olle Hjortzberg, oljemålning
Olle Hjortzberg, oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Motiv med stort träd, signerad Olle Hjortzberg 57, olja på pannå, 55x46 cm

Smärre färgbortfall

918871

2021-05-23