Ole Ring oljemålning

Ole Ring oljemålning
Ole Ring oljemålning
Ole Ring oljemålning
Ole Ring oljemålning
Ole Ring oljemålning
Ole Ring oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OLE RING (1902-1972): Sensommarlandskap med skördat hö, signerad Ole Ring, olja på duk, ca 51x75 cm

918873

2021-05-23