Lindorm Liljefors

Lindorm Liljefors
Lindorm Liljefors
Lindorm Liljefors
Lindorm Liljefors

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): signerad och daterad Lindorm -49, olja på pannå (masonit), ca 51x72 cm

918880

2021-05-23