Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HENRI MATISSE (1869-1954), efter, "Blue Nude", färglitografi, signerad och daterad -52 i trycket, motivmått 53X39 cm
918882
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här