Henri Matisse

Henri Matisse
Henri Matisse

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE (1869-1954), efter, "Blue Nude", färglitografi, signerad och daterad -52 i trycket, motivmått 53X39 cm

918882

2021-05-23