Eskil Nordell olja

Eskil Nordell olja
Eskil Nordell olja
Eskil Nordell olja
Eskil Nordell olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESKIL NORDELL (1921-2001): "Stadsbild", signerad Nordell, olja på pannå, ca 74x58 cm

918885

2021-05-23