Carl Berndtsson oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CARL BERNDTSSON (1902-1983): Utsikt från fönster, olja på duk, signerad samt daterad 1946, ca 55x46 cm
Kuntoraportti
918886
Päivämäärä:
2021-05-23