Carl Berndtsson oljemålning

Carl Berndtsson oljemålning
Carl Berndtsson oljemålning
Carl Berndtsson oljemålning
Carl Berndtsson oljemålning
Carl Berndtsson oljemålning
Carl Berndtsson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CARL BERNDTSSON (1902-1983): Utsikt från fönster, olja på duk, signerad samt daterad 1946, ca 55x46 cm

Kuntoraportti

918886

Päivämäärä:

2021-05-23