Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SÈVRES, prakturnor, 2 st, omkring 1900, Frankrike, Louis XVI-stil, förgylld metall, handmålad dekor, signerade L. Bertren, höjd 53 cm
Saknar lock
918887
2021-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här