Cocktailshaker silver

Cocktailshaker silver
Cocktailshaker silver
Cocktailshaker silver
Cocktailshaker silver
Cocktailshaker silver
Cocktailshaker silver
Cocktailshaker silver
Cocktailshaker silver
Cocktailshaker silver
Cocktailshaker silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SHAKER, 1900-talets första hälft, silver, svenska importstämplar, godronnerad dekor, vikt ca 477,5 g

918889

2021-05-23