Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SHAKER, 1900-talets första hälft, silver, svenska importstämplar, godronnerad dekor, vikt ca 477,5 g
918889
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här