Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMBORD, 1950/&0-tal, stringmodell, höjd ca 66 samt 80x25,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

918908

2021-05-25