Rashid Adgamow, oljemålning
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
RASHID ADGAMOW (1951-2017): Stilleben, signerad och daterad Adgamow 1999, olja på duk, ca 73x60 cm, ej inramad
Kuntoraportti
918919
Päivämäärä:
2021-05-23