Rashid Adgamow, oljemålning

Rashid Adgamow, oljemålning
Rashid Adgamow, oljemålning
Rashid Adgamow, oljemålning
Rashid Adgamow, oljemålning
Rashid Adgamow, oljemålning
Rashid Adgamow, oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

RASHID ADGAMOW (1951-2017): Stilleben, signerad och daterad Adgamow 1999, olja på duk, ca 73x60 cm, ej inramad

Kuntoraportti

918919

Päivämäärä:

2021-05-23