Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, 1950-tal, skivan med mönstrad laminat, "Virrvarr", formgivningsår 1958, dubbla utdragsskivor, höjd ca 74 cm, 60x70 cm, utragsskivor á 26 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
918922
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här