Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MATBORD, 1950-tal, skivan med mönstrad laminat, "Virrvarr", formgivningsår 1958, dubbla utdragsskivor, höjd ca 74 cm, 60x70 cm, utragsskivor á 26 cm

Kuntoraportti

Bruks och åldersrelaterat slitage

918922

Päivämäärä:

2021-05-25