Matbord
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MATBORD, 1950-tal, skivan med mönstrad laminat, "Virrvarr", formgivningsår 1958, dubbla utdragsskivor, höjd ca 74 cm, 60x70 cm, utragsskivor á 26 cm
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage
918922
Päivämäärä:
2021-05-25