Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1940-tal, fanerat i teak, med barskåp och lådor, skiva med glas, höjd ca 57, diameter 65 cm
Slitage, saknar nyckel, knoppas av
918926
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här