Soffbord barskåp
Closed
2021-05-23
918926
| Sold for | 3 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1940-tal, fanerat i teak, med barskåp och lådor, skiva med glas, höjd ca 57, diameter 65 cm
Slitage, saknar nyckel, knoppas av